Wynajem zgrzewarek

W ofercie firmy Gerpol Instalacje sp. z o.o. sp.k. znajdziecie Państwo pełną gamę zgrzewarek i urządzeń na wynajem  firmy GEORG FISCHER do łączenia rur z tworzyw sztucznych metodą zgrzewania doczołowego i elektrooporowego.

GEORG FISCHER to wiodący producent, posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń do łączenia rur z tworzyw sztucznych. Zgrzewarki +GF+ są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, zaawansowane pod względem technologicznym oraz charakteryzują się bardzo wysokim stopniem nowoczesności.

Zgrzewarki doczołowe znajdują szerokie zastosowanie przy budowie oraz naprawach sieci wodociągowych, gazowych i instalacji przemysłowych. Zgrzewarki doczołowe +GF+ umożliwiają optymalne ustawienie parametrów zgrzewania i kontrolę procesu łączenia rur, przy zachowaniu prostoty obsługi. W naszej ofercie posiadamy zgrzewarki pozwalające zgrzać doczołowo w zakresie od 90-630mm.

Zgrzewarki elektrooporowe służą do elektrooporowego łączenia rur z polietylenu i są przystosowane do pracy z wieloma typami kształtek. Znajdują one szerokie zastosowanie przy budowie oraz naprawach sieci wodociągowych, gazowych i instalacji przemysłowych.  Zgrzewarki +GF+ produkowane są w różnych wersjach: od najprostszych z ręcznie ustawianymi parametrami zgrzewania do bardziej złożonych z czytnikiem kodu kreskowego.  W naszej ofercie posiadamy zgrzewarki : MSA330, MSA230, MSA125 .

Wynajmowane zgrzewarki powinny być obsługiwane zgodnie z wymaganiami technicznymi przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje.

Kontakt:

Wypożyczalnia zgrzewarek:

Gerpol Instalacje sp. z o. o. sp. K.

Wrocław – Mokronos Dolny

tel: 519 33 33 68

Do pobrania

FILMY INSTRUKTAŻOWE