Serwis i kalibracja zgrzewarek

Firma Gerpol Instalacje sp. z o.o. sp.k. jako autoryzowany przedstawiciel producenta GEORG FISCHER posiada serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zgrzewarek elektrooporowych i doczołowych GEORG FISCHER. Nasz serwis, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia, oferuje Państwu następujące usługi:

  • Kalibracja zgrzewarek elektrooporowych
  • Naprawa zgrzewarek elektrooporowych i doczołowych
  • Diagnostyka i przeglądy zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych
  • Sprzedaż akcesoriów do zgrzewarek elektrooporowych i doczołowych

KALIBRACJA – Dlaczego kalibracja zgrzewarek jest tak ważna? Zgrzewarki elektrooporowe firmy GEORG FISCHER służą do zgrzewania kształtek elektrooporowych na sieciach wodociągowych i gazowych z polietylenu. Są to urządzenia, które po wykonaniu określonej liczby cykli pracy wymagają kalibracji aby mieć pewność, że każdy zgrzew będzie poprawny i dobrze wykonany. Koszt kalibracji zgrzewarki elektrooporowej jest nieporównywalnie mniejszy niż naprawa ewentualnej awarii na sieci wodociągowej lub gazowej spowodowana niepoprawnym zgrzewem wykonanym zgrzewarką bez odpowiedniej kalibracji. Zachęcamy zatem do regularnej kalibracji Państwa zgrzewarek elektrooporowych zawsze gdy urządzenie wskaże taki komunikat.

Zgrzewarki +GF+ powinny być obsługiwane zgodnie z wymaganiami technicznymi przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje.

Zakup w naszym serwisie oryginalnych akcesoriów do zgrzewarek jest gwarancją prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania Państwa zgrzewarek.

Kontakt:

tel: 519 33 33 68

Do pobrania

FILMY INSTRUKTAŻOWE