Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

inż. sprzedaży ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: Mokronos Dolny k/Wrocławia

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Pakiet benefitów pracowniczych – dofinansowanie do karty sportowej Multisport, Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo i kompleksowe wsparcie techniczno-handlowe w zakresie oferowanego asortymentu
  • Analiza i dobór rozwiązań w zakresie instalacji, tworzenie ofert, dokumentacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji w regionie
  • Bieżące raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne (min. inżynier)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, inicjatywa, efektywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży instalacyjnej/hydraulicznej/ budowlanej

Magazynier

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów w magazynie
  • Przygotowywanie i kompletowanie towarów zgodnie z otrzymanymi dokumentami
  • Przyjmowanie towaru do magazynu
  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu
  • Rozładunek i załadunek samochodów z towarem
  • Wykonywanie prac porządkowych

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (Potwierdzone zaświadczeniem UDT)
  • Umiejętność obsługi komputera i drukarki
  • Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Punktualność, uczciwość, sumienność,